Saint Seiya Ultimate Cosmo

1.7

3.7

3

HD grafikli bu dövüş oyununda kozmolarınızı yetiştirin

116.5k

Bu uygulamayı oyla

Fanları tarafından yapılmış bir çok Saint Seiya oyunu mevcut, özellikle de dövüş oyunları. 1vs1 oyunları için MUGEN motoru bir çoğunu çalıştırır; ancak bu Ultimate Cosmo oyunu kendi yaratıcıları tarafından HD grafikleri sunulan tek oyundur ve bu oyunun yaratıcıları Masami Kurumada'nın çalışmalarının fanı olan iki Fransız kardeştir.

Oyun şu anda sürekli gelişim altındadır ve bir çok karakter arasından dokuzu mevcuttur. Bunların arasında Pegasus Seiya ya da Phoenix Ikki gibi bronz evliyalarla Leo Aioria ya da Gemini Saga gibi altın azizlerle Asgard sagadan karakterler yer alır.

Her bir karakterin kendine özgü saldırıları vardır, çoğu zaman oyunda yer alan oyunculara bağlı olarak değişen göz alıcı animasyonlarla gelir. Aslında, hangi karakterlerin savaştığına bağlı olarak farklı girişleri ve diyalogları olacaktır.

Standart arcade modunun yanı sıra, başka bir oyuncuya karşı savaşmak, pratik modda oynamak ya da AI-kontrollü dövüşleri gözlemlemek mümkündür. Şüphesiz ki Saint Seiya Ultimate Cosmo bulabileceğiniz ümit vadeden eğlenceli oyunlardan biridir. Ve henüz tamamlanmamış olmasına rağmen yine de bir dizi dövüşçüsü ve bitmiş bir oyunda beklenilen kaliteye sahiptir.
Uptodown X